18 USC 2257 Oświadczenie - Filmy Porno z gejami

Wszystkie modele, aktorzy, aktorki i inne osoby, które pojawiają się w jakimkolwiek wizualnym ujęciu faktycznego zachowania o charakterze jednoznacznie seksualnym, pojawiające się lub w inny sposób zawarte w tej Witrynie, miały ponad osiemnaście lat w momencie tworzenia takich wizerunków.

Wszystkie pozostałe przedstawienia wizualne wyświetlane na tej stronie internetowej są zwolnione z przepisu 18 USC 2257 Statement i 28 C.F.R. 75, ponieważ wspomniane wizualizacje nie składają się z przedstawień zachowań wymienionych w 18 USC 2257 Oświadczenie (2) (A) do (D), ale są jedynie ilustracjami nagości o charakterze niezwiązanym z seksem, lub przedstawiają symulowane zachowania seksualne, lub są w inny sposób wyłączone, ponieważ wizualizacje zostały utworzone przed 3 lipca 1995 r.

W odniesieniu do wszystkich przedstawień wizualnych wyświetlanych na tej stronie internetowej, niezależnie od tego, czy chodzi o faktyczne zachowanie seksualne, symulowane treści o charakterze seksualnym czy w inny sposób, wszystkie osoby we wspomnianych przedstawieniach wizualnych miały co najmniej 18 lat, kiedy powstały wspomniane wizualne obrazy.Właściciele i operatorzy tej Witryny nie są głównym producentem (jak to jest zdefiniowane w 18 USC 2257 Statement) żadnej z treści wizualnych zawartych na Stronie.

Proszę, wyślij wiadomość e-mail na adres admin dot gejury.pl, aby zgłosić nadużycie dotyczące nieodpowiedniej treści. Wszelkie materiały pobierane są z legalnych źródeł: RedTube, PornHub.